شناسه : 34486
نویسنده : استان کهگیلویه…
عکس
به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح

به مناسبت هفته معلم : حضور مرکز وکلای قوه قضائیه استان و بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان در مجتمع آموزشی دخترانه شهرک ولایت و ارائه خدمات حقوقی رایگان

با اهداف گرامیداشت مقام معلم و توسعه آگاه سازی های حقوقی در مدارس، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان و مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در مجتمع آموزشی دخترانه با فرهنگیان گفت‌وگو نمودند.

به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، در برنامه‌ای به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و ادامه طرح آگاه سازی های حقوقی در مدارس، مسئول سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان و رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان به همراه تعدادی از وکلا در مجتمع آموزشی دخترانه حضور یافتند.

مسئولان و وکلا در این برنامه روز معلم را به فرهنگیان تبریک گفته و به صحبت‌های آنان گوش دادند.

بعد از آن ایستگاه ارائه خدمات حقوقی رایگان و آگاه سازی های حقوقی با حضور وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه در این مجتمع آموزشی برای معلمان و دانش آموزان برگزار و به سوالات حقوقی پاسخ لازم داده شد.

در پایان این برنامه، از غرفه‌ی صنایع دستی و غذاهای محلی این مجتمع که با همکاری دانش آموزان برپا شده بود توسط مسئولان بازدید گردید.

عکس ها
معلم
معلم
معلم
معلم
معلم
یاسوج
معلم
معلم
معلم
معلم

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.