شناسه : 34470
نویسنده : استان کهگیلویه…
عکس
به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح

برگزاری ایستگاه ارائه خدمات حقوقی و قضایی و بازدید مسئولان از واحدهای تولیدی

همزمان با گرامیداشت کار و کارگر : مسئولان و وکلا با مدیران واحدهای تولیدی، مجریان طرح های صنعتی، مشاورین و ارائه دهندگان خدمات کسب و کار گفت‌وگو و از واحدهای تولیدی بازدید کردند.

به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، به همت سازمان بسیج حقوق دانان استان با همکاری و همراهی مدیریت کلینیک صنعت و معدن سازمان بسیج مهندسین استان، مرکز وکلای قوه قضائیه استان، دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان در راستای شعار سال ابلاغی رهبر معظم انقلاب، بررسی رفع موانع تولید و همچنین تسهیل دستیابی به خدمات حقوقی قضایی رایگان و احیای حقوق عامه: دیدار با مدیران و شاغلین واحدهای تولیدی، برگزاری ایستگاه ارائه خدمات حقوقی و قضایی به همراه بازدید مسئولان و وکلا از واحدهای تولیدی انجام گرفت.

در این برنامه ریزی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مسئول سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان به همراه جمعی از وکلا، مسئولان سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان، مشاورین کلینیک و نمایندگان شرکت شهرک‌های صنعتی استان ضمن بازدید از واحد‌های تولیدی گسترش کاربرد فناوری با اهدای گل از زحمات کارگران و کارکنان این واحدها به نمایندگی جامعه کارگری تقدیر نمودند.

در این برنامه، مسئولان و هیئت همراه ضمن بازدید از بخش تحقیق و توسعه واحد گسترش کاربرد فناوری و دفتر کلینیک صنعت و معدن سازمان بسیج مهندسین در ساختمان فناوری کسب و کار یاسوج ۳ ، از نزدیک با امکانات و ظرفیت‌های این بخش آشنا شدند و به گفت‌وگو با با مدیران آن نشستند.

ارائه خدمات حقوقی رایگان و حضور مسئولان حقوقی و قضایی استان جهت ارائه مشاوره لازم به کارآفرین‌ها و مدیران واحدهای تولیدی از سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان، مرکز وکلای قوه قضائیه استان و دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان مورد توجه و استقبال واحدهای تولیدی انجام گرفت که در مواردی تصمیمات اتخاذ شد.

برگزاری نشست مشترک مسئولان و وکلا با فعالان عرصه تولید، بیان نقطه نظرات و مباحث تولیدی از دیگر اقدامات این برنامه بود که تعدادی از فعالان و صنعتگران به گفت‌وگو نشستند و گزارشی توسط مدیرکلینیک صنعت و معدن سازمان بسیج مهندسین استان به مسئولان ارائه گردید.

عکس ها
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر
کار و کارگر

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.