شناسه : 34455
نویسنده : استان کهگیلویه…
عکس
به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح

گلریزان کمک به آزادی زندانیان در گود پهلوانی زورخانه یاسوج

همزمان با هفته بزرگداشت ترویج فرهنگی پهلوانی و زورخانه ای ، ورزشکاران کشتی پهلوانی یاسوج اقدام به گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کردند.

به گزارش فضای مجازی و روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، در گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای به همت هئیت کشتی پهلوانی و همکاری و همراهی ستاد دیه استان و کانون بسیج حقوق دانان شهید لاجوردی زندان‌ های استان کهگیلویه و بویراحمد جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در گود زورخانه یاسوج برگزار شد.

این آئین که با حضور مدیر کل زندان های استان، معاون ورزش و جوانان ، رؤسای هئیت های همگانی و رزمی ، مسئول سازمان بسیج حقوقدانان سپاه فتح استان ، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان ، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران استان و همچنین خیرین و نیکوکاران ورزشی و نیز خانواده های ورزشکاران برگزار شد طی مراسمی معنوی و سنتی به روش پهلوانان کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.

علی عباس فلاحتی مطلق مدیر عامل ستاد دیه استان در این مراسم با تقدیر و قدرانی از اقدام خیر خواهانه هئیت پهلوانی و ورزشکاران این ورزش سنتی گفت: امروز برکت وجوه دریافتی از این گود بسیار با ارزش و قداست خاصی در ستاد دیه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: پهلوانان و ورزشکاران زورخانه همیشه میراث دار و جلودار دستگیری نیازمندان بوده اند که امروز نیز ضمن حرکات ورزشی در این اقدام مؤمنانه دستگیر زندانیان جرائم غیر عمد بوده اند.

شایان ذکر آنکه در این آئین ورزشکاران ورزش باستانی با اقتدا به مولای متقیان امیرالمومنین علی (ع) وارد گود زورخانه شدند و پس از اجرای حرکات باستانی و ادای احترام به منش مولای علی علیه السلام با حرکات گلریزان ، هدایای ورزشکاران ، خانواده ها و خیرین حاضر در این جشن را برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری کردند.

لازم به ذکر آنکه در این جشن 158 میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان جمع آوری شد.

عکس ها
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان
گلریزان

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.