ديدارنماينده مردم شهرستان هاي ياسوج و دنا با رئيس كل دادگستري استان

نماينده مردم شهرستان هاي ياسوج و دنا درمجلس شوراي اسلامي با رئيس كل دادگستري استان كهگيلويه و بويراحمد ديداركرد

نمایندگان استان با آرامش خاطر و در سایه امنیتی که دادگستری استان ایجاد نموده، در مرکز کشور پیگیر مطالبات مردم استان می باشند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسيج حقوقدانان استان كهگيلويه و بويراحمد، به نقل از روابط عمومي و ارتباطات دادگستری استان غلام محمد زارعی نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا با رئیس کل دادگستری دیدار نمود.

مقام ارشد قضایی استان در این دیدار از فعالیتهای نماینده بویراحمد و دنا در خصوص فعالیتهای عمرانی در شهرستانهای بویراحمد و دنا تشکر نمود و در سخنانی اظهار کرد: شما برای استان بسیار زحمت می کشید. تحولاتی که در حوزه های اشتغال، کار، اقتصادی، اجتماعی و جاده های درون استانی و برون استانی اتفاق می افتد، برای استان قابل تقدیر است.

مزارعی در پایان افزود: در یکی دو سال اخیر تحولات خوبی در استان رخ داده است.

غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و در سخنانی از رئیس کل دادگستری استان به جهت ایجاد یک استان امن و دارای آرامش و امنیت بالا برای هم استانیها تقدیر و تشکر نمود و در ادامه گفت: اگر امروزه فعالیتهای عمرانی در جای جای استان خصوصاً در شهرستانهای بویراحمد و دنا فعال است، در پناه امنیت و آرامشی است که دستگاه قضایی و شخص آقای مزارعی در استان به وجود آورده اند.

همچنین در نقاط دور دست و سخت گذر شهرستان بویراحمد در مناطقی مانند سیلاب و کلوار پروژه های جاده سازی در حال ساخت است.

رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: امروزه نمایندگان استان با آرامش خاطر و در سایه امنیتی که دادگستری استان ایجاد نموده، در مرکز کشور پیگیر مطالبات مردم استان می باشند.

 نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی پروژه های عمرانی استان فعال است و بودجه ی سال ۱۳۹۷ استان از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار است به طوری که  اعتبارات سد تنگ سرخ یاسوج از ۱۴ میلیارد در سال ۱۳۹۶ به ۳۰ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۷ افزایش یافته است. وی افزود: جاده مهم و ارتباطی یاسوج به اصفهان نیز هم اکنون با ۴۰ میلیارد تومان در دست اقدام است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.