حجت الاسلام والمسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد:

شایعه پراکنی ضد انقلاب علیه مسئولان عالی نظام ساخته و پرداخته صهیونیست هاست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسيج حقوقدانان استان كهگيلويه وبويراحمد:حجت الاسلام والمسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست کمیته اطاله دادرسی با اشاره به اتهامات وارده به ریاست معظم قوه قضائیه اظهار کرد:حضرت آیت الله لاریجانی یک فرد سلیم النفسی است که در مظان اتهام قرار دادن وی و خانواده اش از روی غرض و کینه توزی است .

از اول پیروزی انقلاب ،ضد انقلاب برعلیه مسئولان عالی رتبه نظام ،هرچند وقت یکبار برای تحریف  افکار عمومی دست به انتشار اتهامات دروغ زده و اکنون در فضای مجازی یکی از مسئولان نظام را هدف گرفته اند .

مقام ارشد قضایی استان در ادامه افزود: امروز اگر رئیس قوه قضائیه و خانواده اش مورد بهتان قرار می گیرد آنان یک شخصیت عالم ،باتقوا و ولایت مدار را مورد هجمه خود قرار داده اند تا مردم انقلابی ایران اسلامی را از یک مسئول ولایت مدار ،شایسته و بی نظیر که در رأس قوه قضائیه است دلسرد نمایند چرا که امروزه حاکمیت نظام در چهره قوه قضائیه نمود پیدا می کند و هدفشان تخریب قوه قضائیه و خدمت گزاران مردم است.

مزارعی در ادامه بیان کرد:این نحوه اتهام زنی در سطح کلان برای دیگر چهره های انقلابی نظام نیز متصوراست و به نوعی بدنبال ایجاد جو بی اعتمادی و شایعه پراکنی علیه مسئولان هستند تا مردم را از مراجعه به آنان ناامید نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.