همايش مبارزه با فسادواشرافيگري برگزارگرديد

برگزاري همايش مبارزه با فسادواشرافيگري دراستان كهگيلويه وبويراحمد

آقایان گفتند اشتباه شده کنگره لج‌بازی می کند/ وکیل ملتیم نه وکیل دولت‌ ها+ تصاویرسخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه: ما با هیچکس دعوای سیاسی نداریم، ما وکیل ملت بوده و وکیل دولت‌ها نیستیم، افزود: به ظریف و عراقچی گفتیم مگر نگفتید آمریکا به تعهداتش پایبند است، مگر نپذیرفت که نباید تحریم جدید وجود داشته باشد، گفتند اشتباه شده کنگره لج‌بازی می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج حقوقدانان استان  کهگیلویه و بویراحمد، سازمان بسيج حقوقدانان وبسيج دانشجويي استان كهگيلويه وبويراحمد همايش مبارزه با فساد واشرافيگري را درسالن شهيدهرمز پور ياسوج  برگزارنمودند. دراين همايش كه باحضور اساتيد دانشگاه ودانشجويان وحقوقدانان برگزارگرديد مهدوي مسئول سازمان دانشجويي استان ضمن خيرمقدم به مبارزه بافسادواشرافيگري را يكي از اهداف مشترك هردوسازمان خواندند وبيان داشتند راه انقلاب از راه اشرافيگري جداست.پس از آن دونفراز دانشجويان دانشگاههاي علوم پزشكي وياسوج مطالبي رابيان نمودند وسپس دكتر نقوي حسيني سخنگوي كميسيون امنيت ملي مجلس وسخنگوي برجام ابتدا به مشكلات برجام وتمديد تحريمهاي آمريكا عليه ايران پرداخت وسپس اشرافيگري را مخالف صريح اهداف انقلاب دانستند واز دانشجويان واساتيد دانشگاه خواستار مقابله با  اين پديه شوم شدند.
سید حسین نقوی حسینی شب گذشته در همایش " مبارزه با فساد و اشرافی‌گری" که با حضور حقوقدانان و دانشجویان دانشگاه‌های یاسوج در محل سینما انقلاب این شهر برگزار شد، با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی شهدا در سخت‌ترین لحظات بود که به پیروزی انقلاب منجر شد، تصریح کرد:شهدا ایستاده مردند تا ما روی زانو زندگی نکنیم.
وی با اشاره به اینکه امروز عزت ایرانی اسلامی در دنیا می‌درخشد، اظهار کرد: وقتی بازرسان به فردو آمدند که یک صنعت پیشرفته پیچیده در استراتژیک‌ترین حوزه منطقه بود، داد آمریکا درآمد نه به این علت که ایرانی‌ها سانتریفیوژ ساختند، بلکه به این علت که فردو طوری ساخته شده بود که نمی‌توانستند آن را از بین ببرند و هیچ سلاحی برای تخریب آن کارساز نیست.

نقوی حسینی با بیان اینکه فرصت نیست که مسایل را باز کنم، افزود: آمریکا برای بشر دل نمی‌سوزاند، چراکه بچه‌های جهان اسلام را به خاک و خون می‌کشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین اظهارکرد: ۲ هزار صفحه سند داریم که امکانات مالی همین آدم‌های کثیف داعشی توسط آمریکایی‌ها تأمین می‌شود.
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس اظهار کرد: اگر راست می‌گویند که طرفدار حقوق بشر هستند چرا غربی‌ها، آژانس، آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر اجازه دادند ۳۰۰ کلاهک هسته‌ای اسرائیل ساخته شود.
وی خطاب به دانشجویان دانشگاه‌های یاسوج با بیان اینکه بهترین انتخابات‌ها در کشور ما برگزار می‎شود، گفت: چشمتان را برای انتخاب درست باز کنید و نگذارید مردم سرباز پیاده کسانی شوند که دل به غرب سپرده‌‌اند.
نقوی حسینی تصریح کرد: از ۲۶ دی ماه۹۴ اجرای برجام شروع شد و فردای آن روز امریکا ۱۱ شخصیت حقیقی و حقوقی را به لیست تحریم اضافه کرد، که ما به ظریف و عراقچی گفتیم مگر نگفتید آمریکا به تعهداتش پایبند است، مگر نپذیرفت که نباید تحریم جدید وجود داشته باشد، آقایان گفتند اشتباه شده کنگره لج‌بازی می‌کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه آمریکا ۱۵ بار برجام را نقض کرده است، گفت: آخرین مورد، تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله ایران بود که ۸ مورد آن تحریم هسته‌ای است.

نقوی حسینی با بیان اینکه با هیچ‌کس دشمنی نداریم و وکیل ملت هستیم، مطرح کرد: بعضی می‌گویند در دوره احمدی‌نژاد حمله کردی و در دوره روحانی هم حمله می‌کنی این چه روشی است که شما دارید؟

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ما را بی‌سواد و دلواپس لقب دادند، اظهار کرد: هر موقع حرفی می‌زدیم آقای رئیس جمهور ما را به بی‌سوادی متهم می‌کردند.
قبل از ايشان مسئول سازمان بسيج دانشجويي هم ايرادسخن نمودند وپس از آن ۲ نفراز دانشجويان موضوعاتي رادرخصوص فسادواشرافيگري دركشورخصوصا درميان مسئولين بيان نمودند

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.